Právě odstartoval 2. ročník soutěže Kanceláře roku

Poradenská společnost Prochazka & Partners pořádá druhý ročník soutěže Kanceláře roku. Smyslem je ocenit firmy, které se aktivně věnují kvalitnímu pracovnímu prostředí a vytvářejí pro své zaměstnance co nejlepší pracovní podmínky. Soutěž si klade za cíl poukázat na atraktivitu firem jejich potencionálním zaměstnancům i široké veřejnosti. Porota složená z předních osobností kancelářského a pracovního trhu vyhlásí vítěze v únoru 2018.

V posledních letech úroveň kancelářského prostředí v Česku roste. Firmy čím dál více investují do nápaditých prostor a nechají si je vytvářet svým potřebám přímo na míru. Vznikají tak kanceláře, které umně kombinují funkčnost, pohodlí a unikátní design. Dobrý pocit zaměstnanců na pracovišti je hodnotou, na níž je kladen stále větší důraz.

„Pozitivní změny v kancelářském prostředí nabraly v posledních dvou letech velkou dynamiku. Smyslem soutěže je ocenit ty firmy, které sledují aktuální trendy a usilují o to, aby se jejich zaměstnanci cítili v práci co nejlépe,“ uvádí Radek Procházka, vedoucí partner společnosti Prochazka & Partners.

Do prvního ročníku soutěže „Kanceláře roku“ se vloni přihlásilo celkem 52 firem. Mezi vítězi prvního ročníku figurovali například společnosti Avast, Havel, Holásek & Partners, Cyrrus nebo Kiwi.com. I letos se bude soutěžit v devíti kategoriích. Novinkou jsou kategorie „Hub & Co-working kanceláře roku“ a „Kanceláře roku 21. století“. Pořadatelé letos navíc připravili speciální cenu „Environment Friendly kancelář roku“, ve které budou soutěžit všechny přihlášené firmy napříč kategoriemi o zájezd do USA na světoznámý veletrh pracovního prostředí NeoCon za podpory společnosti Interface.

Soutěžící kanceláře bude hodnotit odborná porota složená z předních osobností oblasti architektury, designu, kancelářského vybavení či HR. Hlavními hodnotícími kritérii budou výjimečnost a design prostor, inovativnost (technologická, materiálová, praktická), celková atmosféra, a především kvalita pracovního prostředí pro samotné zaměstnance.

Harmonogram soutěže

Firmy se mohou začít registrovat od 1. listopadu a uzávěrka přihlášek je stanovena na 31. prosince. Následně zasedne odborná porota, která v průběhu ledna zhodnotí všechny zúčastněné firmy a vybere finalisty jednotlivých kategorií. V únoru proběhne vyhlášení vítězů na slavnostním galavečeru.

Více informací na www.kancelareroku.cz.

Sdílet:
{{ comments.toggle_text }}

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odesláním vyslovujete souhlas s dokumentem Všeobecné podmínky používání webových stránek

Další z rubriky Tiskové zprávy

Hodnocení ČNB českou veřejností

Ve dnech 1. – 8. 2. 2018 STEM provedl pro Českou národní banku průzkum veřejného mínění, který se zaměřil na názory občanů na ČNB. Reprezentativní soubor obyvatel ČR starších 18 let byl na základě kvótního výběru zkoumán kombinací technik PAPI a CAPI. V osobních rozhovorech bylo dotázáno 1028 osob starších 18 let.

Výsledek BNP Paribas Cardif pojišťovny za rok 2017. Výrazné zlepšení výsledků

Loňský kalendářní rok byl pro společnost BNP Paribas Cardif Pojišťovnu velice úspěšný. Čistý zisk pojišťovny v minulém roce zaznamenal nárůst o 26 % oproti roku 2016. V roce 2017 společnost dosáhla čistého zisku 168 milionů Kč oproti 133 milionům v roce 2016. Celkově společnost předepsala pojistné ve výši 2 262 …

Air Products míří na Mars

Spolupráce společnosti Air Products a americké kosmické agentury NASA trvá už neuvěřitelných šedesát let. Ani nejnovější mise NASA k Marsu nazvaná InSight, která odstartovala 5. května z Vandenbergovy letecké základny v Kalifornii, se nemohla obejít bez významné účasti tohoto chemického koncernu.

Nejčtenější

Ve zkušební době se o důvody výpovědi starat nemusíte

Poradna
Vypadá to, že jste dostali práci snů, ale nakonec se ukáže, že ten sen skončil dřív, než pořádně začal. Vlastně už po pár týdnech, hned ve zkušební době. Ta má sloužit k tomu, aby se zaměstnavatel i zaměstnanec poznali a prakticky kdykoli v jejím průběhu se mohli rozhodnout, zda má smysl ve spolupráci pokračovat.
Rolovat nahoru